Przejdź do głównej zawartości

Dom Twój Tam Gdzie Serce Twoje

Spędzanie czasu wolnego z rodziną, korzystanie z uroków natury stało się dla mnie ostatnio czymś priorytetowym. Mieszkam w zasadzie 160km od domu rodzinnego, zamieszkałam z narzeczonym - jednak moje serce cały czas ciągnie do domu, do rodziców "na stare śmiecie". Ciężko jest mi się przyzwyczaić do miejskiego zgiełku. W głębi duszy myślę sobie, że po prostu  tutaj nie pasuję, nie sprawia mi to radości, ani nie daje poczucia szczęścia, bezpieczeństwa itd. Codziennie mijam na ulicy setki totalnie anonimowych ludzi, nie słyszę po wyjściu z kamienicy własnych myśli, śpiewu ptaku.. Nie czuję wiosennego powiewu wiatru a moich oczu nie cieszy widok zieleni lasu...Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Haul zakupowy - PEPCO i KIK - zakupy do domu - czyli to co lubi każda z nas!

W naszym mieszkaniu wiecznie jest coś do zrobienia, ale się nie poddaję. Jesteśmy w zasadzie już na dobrej drodze aby "wyjść" na prostą. Najważniejsze remonty jakie nas jeszcze czekają to łazienką i korytarz jednak w tej chwili skupiam się nad tym co już mam czyli salonem, sypialnią i kuchnią.Chcę je dopieścić i doprowadzić do stanu kiedy już będę mogła powiedzieć - super to jest właśnie to o co mi chodziło! Teraz muszę po prostu te wnętrza ocieplić, dodać im uroku i charakteru.
Wyciągnęłam dzisiaj Patryka na zakupy do Pepco ponieważ słyszałam, że po nowym roku mają spore wyprzedaże. Wyprzedaże fakt były - ale artykuły już przebrane. Jednak nie szkodzi wybrałam dla siebie kilka fajnych rzeczy w przystępnych cenach. Mam to szczęście, że obok Pepco jest jeszcze Kik w którym również można znaleźć cudne rzeczy do domu.
Po lewej piękna i solidnie wykonana ramka na zdjęcia. Kupiłam dwie sztuki ale raczej dokupię więcej ponieważ są solidnie wykonane, dobrze trzymają fotografię - n…

Ramki z IKEA + darmowe plakaty - czyli sposób na tanią metamorfozę naszych wnętrz

Cześć wam! Dzisiaj postanowiłam pochwalić się  małą zmianą w sypialni. Jak za pewne już wcześniej czytaliście na moim blogu mieszkam w kamienicy -  a kamienice mają to do siebie, że mają bardzo wysokie pomieszczenia, ja dodatkowo spotęgowałam to malując wszystkie ściany na biało które dodatkowo optycznie je powiększają wzdłuż i wszerz. Długo myślałam nad tym jak tanim sposobem zagospodarować te ściany aby nabrały uroku/przytulności.

Wpadłam na pomysł powieszenia zdjęć/plakatów/obrazków. Ale generalnie kupno gotowców wiąże się z dość wysokim kosztem. Na szczęście pewnego pięknego dnia po rozmowie w pracy z koleżanką olśniło mnie - że takowe plakaty są w różnych różnistych wersjach dostępne w sieci! Wystarczy zwykła domowa drukarka aby zrobić "coś" z "niczego" no i bingo! Jak zaczęłam przeszukiwać internet okazało się, że pęka w szwach od gotowych cudnych plakatów, obrazków, cytatów czy sentencji motywujących. Tak szukałam, szukałam aż wydrukowałam ich ponad 15. No …

Nashka.HOME

Cześć! Jestem Natalia well Nashka :) Mam 25 lat i od jakiegoś czasu bawię się w remont mieszkania w starej kamienicy które zamieszkuję wraz z narzeczonym i jego dziadkami.
 Mieszkanie posiada 4 pokoje, kuchnię, duży hol i łazienkę. Z racji na ograniczone środki finansowe remont mieszkania nieco wydłuża się w czasie ale korzystamy z dobrych pomysłów  na wykonywanie większości prac samemu.. Jeśli chcecie śledzić moje postępowania zachęcam do śledzenia mojego BLOGa.
 Nie ukrywam, że moją dużą motywacją i inspiracją w urządzanie są prace Doroty Szelągowskiej.